Odstraszacze agresywnych psów NOWOŚĆ

1/ GAZ PIEPRZOWY
Silny i skuteczny gaz pieprzowy . Zawiera maksymalną dozwoloną przez prawo dawkę substancji drażniącej OC. Natychmiastowo obezwładnia agresywnego napastnika. Dostępny bez zezwolenia.
Prosty w użyciu. Mieści się w kieszeni czy torebce. W chwili zagrożenia wystarczy skierować go w stronę agresora i nacisnąć przycisk. Napastnik zostanie porażony strumieniem drażniącego gazu w aerozolu, co wywoła u niego ostre pieczenie oczu, łzawienie . Stan ten może się utrzymywać nawet do 30 minut.

Zasięg skutecznego rażenia to aż 3 metry.
Nie rozpylać gazu w pomieszczeniach zamkniętych oraz z odległości mniejszej niż 1 metr.

Użycie na własną odpowiedzialność tylko w przypadku obrony koniecznej. W przypadku niewłaściwego użycia natychmiast wypłukać dużą ilością czystej wody, zaleca się stosowanie okładów miejscowych np. z jogurtu naturalnego lub zsiadłego mleka.

Gaz pieprzowy dostępny jest bez zezwolenia.
Pojemnik wystarcza do 10 jednosekundowych użyć.


Dane techniczne:
Pojemność: 50 ml
Wysokość pojemnika: 10 cm
Średnica pojemnika: 34 mm
Skuteczny zasięg: do 3 metrów

2/ Ultradźwiękowy odstraszacz psów i kotów
Proste i bardzo lekkie urządzenie emitujące niesłyszalne dla człowieka ultradźwięki o częstotliwości wywołującej lęk u psów a także kotów i innych czworonogów. Posiada też tryb szkoleniowy, emitujący ultradźwięki o niższym natężeniu, który może wspomagać tresurę. Latarka LED w obudowie. Zasilanie z baterii 9V.
Dzięki zastosowaniu tworzyw sztucznych oraz aluminium jest ono bardzo lekkie (bez baterii waży tylko 55 gram) nie stanowi żadnego obciążenia wśród codziennych drobiazgów. Przenoszenie na szyi ułatwia uszko do przeplecenia linki czy taśmy.
Urządzenie do obsługi wykorzystuje trzy klawisze zlokalizowane "na płask" z przodu urządzenia - są one bardzo wyraźnie wyczuwalne a ich obsługa jest łatwa i bardzo intuicyjna:


- lewy - uruchamia diodową latarkę w trybie chwilowym (świeci tak długo, jak długo przytrzymany jest przycisk),
- środkowy - uruchamia tryb odstraszania zwierząt emitując dźwięki o częstotliwości od 20 do 25 kHz i natężeniu ok. 135 dB oraz strobo (pulsujące, jasne światło). Zasięg 12 m.
- prawy - uruchamia tryb szkolenia emitując dźwięki o podobnej częstotliwości, jak tryb odstraszania, jednak o zdecydowanie mniejszym natężeniu.


Emitowane przez urządzenie ultradźwięki nie są szkodliwe dla ludzi a nawet nie są przez nich słyszane. Te w trybie odstraszania mają natężenie ok. 135 dB i przez zwierzęta są słyszalne w promieniu do 12 metrów. Dźwięki te są przez niektórych ludzi słyszalne, jednak nie tak głośno, jak słyszą je zwierzęta.
Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją.
Opis: http://www.militaria.pl/upload/wysiwyg/gfx/produkty/alarmy/KHS/Ultradziwekowy_odstraszacz_psow_KHS_280101/ultradzwiekowy_odstarszacz_psow_KHS_280101.jpg Opis: http://www.wellpromo.com/upload/upimg21/Ultrasonic-Dog-Chaser-173521.jpg Opis: http://www.bodysecurity.com/Pictures/Animal_Repellants/dog.jpg
Dane techniczne:
Głośność: 135 dB
Częstotliwość: 20 000 - 25 000 Hz
Zasięg: < 12 m
Zasilanie: 9 Volt bateria alkaliczna
Wymiary: 121 x 45 x 24 mm
Waga: 55 g
Źródło światła: 2 x dioda LED
Producent: Niemcy

asd