Nosze dla zwierząt i kołnierze po zabiegowe

1/ Nosze dla zwierząt

nosze
Nosze przeznaczone dla małych i dużych psów. Rama noszy wykonana jest ze stali nierdzewnej. Bardzo łatwy do czyszczenia i mycia materiał pokryty powłoką PVC. Umieszczone na bocznych krawędziach pasy umożliwiają przypięcie zwierzęcia i bezpieczne przetransportowanie do miejsca przeznaczenia. Dodatkowo zamontowane kółka na krótszej krawędzi oraz pasy umożliwiają łatwe i bez wysiłku przemieszczanie noszy ze zwierzęciem.

Nr. katalogowy Wymiary (cm)
Długość Szerokość
211-497 122 60

2/ Nosze pachtowe dla zwierząt

Nr. katalogowy Wymiary (cm)
Długość Szerokość
NP - 140 140 70

Nosze płachtowe niezbędne przy transporcie rannych zwierząt . Wyposażone w system wytrzymałych taśm wzmacniających i osiem uchwytów ze specjalnymi wzmocnieniami i gumowymi raczkami ułatwiającymi trzymanie noszy. Wykonane z materiału dwustronnie pokrytego polichlorkiem winylu o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie i rozrywanie. Szyte metodą Rip-Stop ( technika wzmocnienia materiału poprzez dodanie w stałych odstępach dodatkowego mocniejszego włókna)
z zastosowaniem Coats Epic ( nić rdzeniowa najnowszej generacji charakteryzująca się wysoką wytrzymałością na zrywanie).
Bardzo łatwe w utrzymanie w czystości. Waga: 2000 g. W zestawie torba do transportu noszy.

3/ Kołnierze

nosze nosze
Popularne kołnierze wykonane z PVC z gumowym brzegiem. Łatwe do założenia. Zabezpieczają miejsca pozabiegowe przed penetrację zwierzęcia. Dostępne w różnych rozmiarach i kolorach.

4/ Kołnierze  miękkie

asd